بهترین عکس ها و متن جالب، تصاویر تکست دار عاشقانه، جملات تصویری خاص دونفره با موضوع رفتن به زیر باران، طراحی عکس و تصویرهای نوشته دار احساسی، جمله عکسهای جذاب به روز راجع به دونفره زیر باران مخصوص متن پروفایل، استاتوس های قشنگ و بی نظیر با عنوان زیر بارون بودن واسه پروفایل تهیه شده مناسب خواسته های شما.


عکس پروفایل زیر باران عاشقانه


ای جان تلاقی نگاهت به نگاهم زیر باران...

"ریحانه مرادقلی"


****************


قصّۂ این شَهر و باران، قصّه ی دِلداده هاست یادَم آمَد، زیرِ باران، دیدَمت، عاشِق شُدم

****************

تو را به باران قول داده ام و به شب پرسه های خیس... زیر نور ماه! تو را به تنهایی ام تو را به دلم قول داده ام و می دانم تو آن قدر خوبی که روی عشق را زمین نمی اندازی!

****************

گفتی بخوان در زیر باران حاجتت را وقتی✨خــدا✨ هم آمده در زیـرِ باران... گفتم که پاییز وزمستانم چِنان شد گفتی تفاوت میکنـد فصـلِ بـهـاران

حاجتم تویی

اللهم عجل لولیک الفرج

****************

باید به چشم هایم نگاه کنی این شعر ها هر چقدر هم خوب باشند نمی توانند دلتنگی ام را بیان کنند… چترهای کاغذی زیر باران دوام نمی آورند …!

****************

این چوب سوخته و نم گرفته زیر باران را از نو در گوشه ای از باغ بکار دست تو که در میان باشد سنگ هم جوانه می زند... سلام، درخت آمدنت پر شکوفه باد!

****************

می توان در قاب خیس پنجره

چک چک آواز باران را شنید

می توان دلتنگی یک ابر را

در بلور قطره ها بر شیشه دید

می توان لبریز شد از قطره ها

مهربان و بی ریا و ساده بود

می توان با واژه های تازه تر

مثل ابری شعر باران را سرود

می توان در زیر باران گام زد

لحظه های تازه ای آغاز کرد

پاک شد در چشمه های آسمان

زیر باران تا خدا پرواز کرد... ♥

****************

پاییز است و بارون... زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید؛ بجای شماره به او امنیت بدهید او را به مقصد مورد نظرش برسانید نه مقصد مورد نظرتان بگذارید وقتی زن ایرانی ، مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت میبیند احساس امنیت کند : نه احساس ترس بیایید فارغ از جنسیت کمی هم مرد باشیم...

****************

شبا زیر بارون قدم زدن همه رو مدیون توام

****************

بارون :-) چه شبی است! چه لحظه‌های سبک و مهربان و لطیفی، گویی در زیر باران نرم فرشتگان نشسته‌ام. می‌بارد و می‌بارد و هر لحظه بیش‌تر نیرو می‌گیرد. هر قطره‌اش فرشته‌ای است که از آسمان بر سرم فرود می‌آید. چه می‌دانم؟ خداست که دارد یک ریز، غزل می‌سراید؛ غزل‌های عاشقانه‌ی مهربان و پر از نوازش. هر قطره‌ی این باران، کلمه‌ای از آن سرودهاست.

برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر