عکسها و استاتوس های معنادار زیبا با عنوان اصلاً اهمیت نده مخصوص پروفایل، جملات تصویری آموزنده ی به روز با موضوع بهش اهمیت نده واسه متن پروفایل، تصویرهای جمله دار فوق العاده قشنگ و استاتوس های بی نظیر، جمله عکسای فاز سنگین با تیکه های خیلی خاص راجع به اهمیت ندادن، تهیه شده مطابق سلیقه های شما عزیزان.


اهمیت نده

اگه کسی بد باهات رفتار میکنه

هرگز خودت رو به اندازه سطح اونها پایین نیار

آروم بمون، قوی باش و از کنارشون بگذر...


***************


کسی قادر نیست جلوی راهت را بگیرد پس برای هدفت تلاش کن و به حرف دیگران اهمیت نده فقط یادت نرود مشورت لازم است

***************

رگز نگو که دوست داری اگر حقیقتاً بدان اهمیت نمی دهی درباره احساست سخن نگو ، اگر واقعا وجود ندارد هرگز دستی را نگیر وقتی قصد شکستن قلبش را داری هرگز نگو برای همیشه وقتی می دانی که جدا می شوی هرگز به چشمانی نگاه نکن وقتی قصد دروغ گفتن داری هرگز سلامی نده وقتی می دانی که خداحافظی در پیش است قلبی را قفل نکن وقتی کلیدش را نداری به کسی نگو که تنها اوست وقتی در فکرت به او خیانت می کنی...

***************

عزیزم!!! عروسکت را زیاد درآغوش نگیر گاه گاهی خانه ی شنی که می سازی خودت خراب کن… عزیزم!!! گاهی با هم بازی زیبایت قهر کن و زیاد به گریه ی او اهمیت نده عادت کن، بیاموز برگ های گل گلدانت را زیاد لمس نکن، ممکن است به آن عادت کنی ، تو خزان را تجربه نکرده ای کمی بترس- بلندیها را تجربه کن و پایین آمدن با سرسره را تجربه کن و از همه مهمتر الاکلنگ را چون زندگی تو را برای بازی دادن سریع بزرگ می کند .!!!!

***************

به سخن هرشخص کینه ایی که پشت سرت میگوید اهمیت نده... زیرا گرگها به صداهای سگ توجه نمیکنند

***************

به کسی که نادیده ات می گیرد، اهمیت نده. کسی را محترم بدار که به خاطر تو از دیگران می گذرد.

***************

به جای بیزاری از انسانها از رفتار بد آنها متنفر  باش. بگذار دیگران از تو بعنوان فردی آرام بخش و خوشرو یاد کنند. قلبت را از تنفر خالی کن تا خوشبختی در آن لانه کند. برای انجام کارهای مورد علاقه ات زیاد به نظرات دیگران اهمیت نده.


برای دیدن استیکرهای تلگرامی و یا تصاویر بیشتر از لینک های پایین استفاده نمایید.

استیکر